Drodzy mieszkańcy gminy Piwniczna-Zdrój. Jeśli się nie zjednoczymy i nie podejdziemy poważnie wszyscy do blokady tego chorego tranzytu parking widoczny na zdjęciu przejdzie do historii. To właśnie na jego miejscu powstanie pierwsze rondo, a nam mieszkańcom na pogrzeby i dzień Wszystkich Świętych zostanie ten śmieszny parking który jak widać małymi kroczkami budują. Jak widać realizują swój plan, a my potrzebujemy wsparcia, bo jakoś nie wyobrażamy sobie tych tirów, ekranów, rond, mostów, wiaduktów i wszystkiego co na zawsze zeszpeci naszą gminę. Nie wspomnę już o bezpieczeństwie naszych dzieci czy osób starszych na pasach wśród pędzących TIRów. Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie takiego scenariusza. Dodam tylko że Sanatorium Limba przy samym rondzie też przestanie być atrakcyjne, a to 80 miejsc pracy. O hotelu Piwniczna czy chociażby Willi Orlęta będzie można śmiało wtedy napisać wybierz pokój z widokiem na tory lub z widokiem na betonowe estakady.
Właśnie przygotowujemy pismo do wszystkich posłów i senatorów z Małopolski. Jesteśmy bardzo ciekawi kto z nich zechce podnieść rękawice i stanąć po naszej stronie. Po stronie przyrody, zieleni, dóbr naturalnych i przede wszystkim zielonych płuc dla całej Małopolski.
Wszystkich którzy nam pomogą będziemy popierać i pamiętać o nich przy kolejnych wyborach. Czarni Górale są bardzo pamiętliwi i na pewno zareklamują tych którzy im pomogą, ale też nie zostawią suchej nitki na tych którzy przyłożą rękę do dewastacji Doliny Popradu!