TYLKO RAZEM MOŻEMY URATOWAĆ DOLINĘ POPRADU

Teraz mamy dowody że obwodnica= tranzyt TIRów.Teraz pojawiają się kolejne telefony i e-maile z głośnym sprzeciwem.Udostępniamy petycję by każdy kto nie złożył podpisu mógł wygodnie w domu tego dokonać.To być albo nie być turystycznej Doliny Popradu.

https://secure.avaaz.org/community_petitions/pl/ministerstwo_infrastruktury_i_transportu_ratujmy_doline_popradu_przed_tranzytem_tirow/?rc=fb&utm_source=sharetools&utm_medium=facebook&utm_campaign=petition-1224488-ratujmy_doline_popradu_przed_tranzytem_tirow&utm_term=TfXtsb%2Bpl&fbclid=IwAR0OXlA27ioRGJvVgr2a9QD_rH3ggYEtIV1xHl1nQBr5ecymw5B7BKRKFyA

JUŻ WSZYSTKO JASNE-NIE MOŻEMY DO TEGO DOPUŚCIĆ!

Tranzyt Tirów przez Barcice, Rytro, Piwniczną Zdrój!
Czy to już przesądzone?!

„… wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że tranzyt ciężarowy puszczony zostanie Doliną Popradu na przejście Piwniczna Zdrój/Mniszek nad Popradem…”
Cytat z poniższego artykułu…

https://sadeczanin.info/…/gdzie-druga-czesc-obwodnicy…

https://sadeczanin.info/…/gdzie-druga-czesc-obwodnicy…

Coraz więcej ludzi dostrzega realne zagrożenie Tranzytem Tirów przez nasze miejscowości, widzi to nie tylko tych ponad 4 tysiące mieszkańców, którzy podpisali się pod tym aby Tranzyt zablokować…dostrzegają to także dziennikarze, a nawet przedstawiciele branży transportowej z regionu, którzy tematowi przyglądają się od bardzo dawna!

Szanowni Włodarze Naszych Miejscowości, którzy nas reprezentujecie nie bądźcie obojętni na realny problem i zagrożenie, które wisi w powietrzu! Przede wszystkim to od Was zależy czy to powstrzymacie!

Jako Mieszkańcy zagrożonych terenów oczekujemy od Was konkretnych działań w tym temacie!
Bo zdanie jakie padło w protokole z objazdu granic w dniach 6-8 wrzesień 2017 roku nie napawa nas optymizmem:
„W wyniku objazdu ustalono, że połączeniem drogowym najbardziej perspektywicznym pod względem dopuszczenia ruchu ciężkiego jest połączenie Piwniczna- Mniszek nad Popradem”

Cały dokument do przeczytania na stronie fb „Nasza Dolina Popradu”.

FRAGMENT ARTYKUŁU

SPOTKANIE MIESZKAŃCÓW PRZECIWKO TRANZYTOWI W DOLINIE POPRADU

PIĄTEK, 28 MAJA 2021 O 18:00 UTC+02 – 20:00 UTC+02

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Piwnicznej-Zdroju

Kolejne spotkanie dla mieszkańców całej Doliny Popradu, którego celem jest blokada tranzytu TIRów naszą doliną pod przykrywką nazywanej Obwodnicą Piwnicznej. Podsumujemy dotychczasowe działania, pokarzemy dokumenty potwierdzające iż obwodnica=tranzyt.
Na spotkaniu przedstawimy również plan działania na kolejne miesiące oraz terminy kolejnych protestów z blokadą drogi DK 87.

Zapraszamy mieszkańców, Burmistrza, Radnych i Osiedlowych.

ZROZUMCIE WRESZCIE OBWODNICA=TIRY

Dla niedowiarków, dla wszystkich którzy wierzą w słowo obwodnica lokalna. Zdjęcia z protokołu objazdu granic w dniach 6-8 wrzesień 2017.Ważny i jednoznaczny cytat który dzisiaj chcą nam zrealizować:
„W wyniku objazdu ustalono, że połączeniem drogowym najbardziej perspektywicznym pod względem dopuszczenia ruchu ciężkiego jest połączenie Piwniczna- Mniszek nad Popradem” UWIERZCIE wreszcie że chcą nas rozjechać, Sądeczanin , RDN Małopolska, TVN24 , polsatnews.pl

W najbliższych dniach przedstawimy dowody na to iż obwodnica Piwnicznej i tranzyt Tirów = zamknięcie dla ruchu kołowego na moście
Młodów-Głębokie.
My opieramy się o fakty i dokumenty.
Burmistrz tylko obiecuje, nie ma żadnego pisma w którym mowa iż TIRy nigdy nie pojadą Doliną Popradu na Mniszek.

MY NIGDY SIĘ NIE PODDAMY!

RDN ciągle powtarza iż protest ucichł. Otóż nie-tak jak informowaliśmy na naszych stronach walka ciągle trwa i trwać będzie dotąd aż nie otrzymamy konkretnej odpowiedzi z zapewnieniem iż projekt nie będzie realizowany. W dniu 4 maja wysyłamy kolejne pisma. Na zdjęciach pismo do Pana Ministra Adamczyka. Nigdy się nie poddamy! Mamy mandat od kilku tysięcy mieszkańców Doliny Popradu. Mamy mandat od Radnych Piwnicznej i Rytra. Mamy mandat od wielu naszych turystów. Jeśli ktoś myśli że może zyskać czas i pod stołem przewalczyć ten plan zniszczenia turystycznej Doliny Popradu to się grubo myli.